מהי טכנולוגיית הולכת עצם?

טכנולוגיית הולכת עצם ממירה צליל לרעידות מכניות המועברות דרך העור והעצם הטמפורלית אל השבלול, תוך עקיפת משדרי הולכת אוויר מסורתיים כמו תעלת השמע החיצונית או עור התוף.

זה מאפשר שחזור צליל חד וברור גם בסביבות רועשות ומבטל את הצורך להפיץ גלי קול באוויר, ומפחית את ההשפעה הפוטנציאלית על אחרים.

Shokz וטכנולוגיית הולכת עצם

Industry Game-Changer

בהשראת העולם בו אנו חיים

מהנדסי Shokz היו בין הראשונים שהבינו את הפוטנציאל של טכנולוגיית הולכת עצם למודעות למצב, אך הם גם הכירו בחסרונות של טכנולוגיית הולכת עצם רפואית, כגון איכות צליל ירודה ורטט. כדי להתגבר על מגבלות אלו, המהנדסים נקטו בגישה חדשה לשיפור איכות השמע של האוזניות. על ידי שינוי המתמר והוספת רכיבי רטט, כמו קפיצים, הם יצרו חווית אודיו סוחפת ודינמית יותר.

מהנדס שוקז שאב את השראתו ממקור מפתיע. הוא גילה בעת צחצוח שיניו עם מברשת שיניים חשמלית רוטטת בזווית משופעת, הקול הועבר דרך השיניים והעצם הטמפורלית עם מעט רטט. תוך מינוף התובנה הזו, הם הניחו את המתמר על העור בזווית של 30 מעלות. התאמה זו הגדילה את שטח המגע והפחיתה את הרטט, וכתוצאה מכך התפתחה Shokz PremiumPitch 2.0+. 

המאמצים המתמשכים שלנו לשפר את טכנולוגיית הולכת העצם מילאו תפקיד משמעותי בשינוי האופן שבו אנשים מאזינים למוזיקה, ומציעים חווית האזנה ייחודית המשלבת אודיו באיכות גבוהה עם מודעות למצב.