מהי חווית האזנה עם אוזן פתוחה?

האם אי פעם רצית ליהנות מהמוזיקה שלך תוך כדי מודעות לסביבה שלך?

אוזניות Open Ear עשויות להיות הפתרון שאתה מחפש. בניגוד לאוזניות מסורתיות, היושבות בתעלת האוזן שלך וחוסמות צלילים חיצוניים, אוזניות עם אוזניים פתוחות משתמשות בטכנולוגיית Bone Conduction או בטכנולוגיית DirectPitch™ כדי להעביר צליל לאוזניים שלך מבלי לחסום אותן. זה מאפשר לך להישאר מודע לסביבה שלך תוך כדי הנאה מהמנגינות האהובות עליך.
בהאזנה עם אוזן פתוחה, אתה מקבל חווית אודיו אישית וסוחפת שאינה מבודדת אותך מהעולם הסובב אותך. אוזניות אלו מאפשרות לך לשמוע צלילי סביבה תוך כדי הנאה מהמוזיקה או הפודקאסט האהובים עליך, מה שהופך אותן למושלמות לשימוש יומיומי.

היתרונות של האזנה פתוחה

נוחות

אוזניות Open-Ear מעוצבות לשימוש ממושך, נותנות עדיפות לנוחות. על ידי השארת תעלת האוזן פתוחה, האוזניות הללו מפחיתות את החלץ המצטבר עם אוזניות בתוך האוזן, ושומרות על נוחות לאורך כל היום.

מודעות למצב

עם אוזניות Open Ear, אתה יכול ליהנות מהמוזיקה שלך מבלי לחסום את צלילי הסביבה. בין אם אתה רץ ברחוב סואן או מטייל בשטח, אוזניות Open Ear שומרות עליך בטוח, חד ומחובר לסביבה.

טכנולוגיית DirectPitch™

DirectPitch™ היא טכנולוגיה חדשנית שמחוללת מהפכה בהעברת השמע על ידי הכוונה מדויקת של גלי קול ויצירת שדה קול אופטימלי עם חלוקת לחץ משתנה. על ידי רתימת העיקרון של סופרפוזיציה של גלי קול, טכנולוגיית DirectPitch TM מבטיחה חווית שמע משופרת עם כיווניות מדויקת ואיכות צליל סוחפת.

טכנולוגיית הולכת עצם

אוזניות הספורט שלנו מופעלות על ידי טכנולוגיית הולכת עצם, גישה מהפכנית להעברת שמע. בניגוד לאוזניות מסורתיות המסתמכות על רמקולים להעברת צליל באוויר, טכנולוגיית הולכת עצם משתמשת בתנודות הנשלחות דרך עצמות הלחיים, ומעבירה צליל ישירות לאוזן הפנימית, עוקפת את עור התוף.

הקשר בין

DirectPitch™ וטכנולוגיית הולכת עצם

A Cohesive Pursuit

ב-Shokz, אנו נלהבים לספק חווית האזנה פתוחה ללא תחרות, ששומרת אותך שקוע במוזיקה תוך שמירה על קשר לעולם. כדי להשיג חזון זה, פיתחנו שתי טכנולוגיות פורצות דרך: טכנולוגיית הולכת עצם וטכנולוגיית DirectPitch™.


טכנולוגיית DirectPitch™ היא האיטרציה החדשה ביותר של טכנולוגיית LeakSlayer™, שמקורה ב-2013. שתי הטכנולוגיות נובעות מהחתירה הבלתי פוסקת שלנו להאזנה משופרת עם אוזן פתוחה, במטרה למזער את דליפת הקול ולשפר את איכות השמע. מנקודת מבט טכנית, גם DirectPitch™ וגם LeakSlayer™ משתמשות בעקרון של ביטול פאזה אקוסטי. על ידי הכנסת גלי קול עם פאזות מנוגדות כדי לנטרל דליפת קול, אנו משיגים את ההשפעה המדהימה של ביטול אנטי-פאזה, מפחיתה משמעותית את דליפת השמע ומבטיחה האזנה סוחפת וללא הפרעות.

החתירה למצוינות של שוקז הובילה לפיתוח של שני קווי מוצרי דגל. בעוד שטכנולוגיית הולכת עצם מצטיינת בספורט מקצועי עם ההתנגדות שלה למים, הצגת ה-DirectPitch™, טכנולוגיית הולכת האוויר המשמשת בקו המוצרים Shokz TWS, נותנת מענה לבעיות רעידות ורצועות הצוואר, מה שהופך אותה לאידיאלית עבור תרחישים יומיומיים.


ככל שהמחקר שלנו התקדם, גילינו ששתי הטכנולוגיות הללו משלימות ומניעות זו את זו קדימה, וכתוצאה מכך שני קווי מוצרים יוצאי דופן שמגדירים את חווית Shokz.